the big unboxing

Są, są, są!!! W końcu się doczekaliśmy! Dzisiejszy dzień był jak gwiazdka i oboje z Przemkiem czekaliśmy na to pudełko pełne niespodzianek :).

Mała retrospekcja. Pamiętacie mój wyjątkowy prezent imieninowy?

DSC05998

Po jego otrzymaniu wpadliśmy na pomysł, żeby P. wykonał dla nas kubki z logiem Smolnikowych Klimatów. Troszkę czasu upłynęło zanim wszystkie szczegóły dograliśmy. Cały proces od samego pomysłu, przez projekt po wykonanie przebiegł super profesjonalnie. Zaskakujące jak fajnie współpracuje się ze znajomymi :).

Tak więc dziś doszła… Wielka paka pełna smolnikowych kubków :).

DSC07016

Dwóch ancymonków już czekało ze zniecierpliwieniem, by położyć swoje rączki na pudełku :).  Oto oni, przedstawiam Wam Ryszarda i Dawida, którzy otwieranie paczki nazwali dniem „the big unboxing” :):

DSC07019

   DSC07021   DSC07022 

Z wizytą u nas w Smolniku jest Przemka bratanek i jego kolega, ale to już inna historia :). Może kiedyś napiszę o tym, jak zafascynowali mnie dwaj nastoletni chłopcy i ich szalone pomysły, rozmowy, kłótnie i zdolność do destrukcji przedmiotów takich, np. jak hamak 🙂 🙂 :).

Wracając do tematu. W pudle było kolejne pudełko, a w nim…

DSC07024

Zapakowane tak, jakby łyby najcenniejszym dziełem sztuki. I w sumie na dobrą sprawę dla nas nimi właśnie są :). No dobra pokażę Wam już te nasze kubeczki.

    DSC07036   DSC07050

Pięć kolorowych kolorów i nasza pieczęć na przodzie.

DSC07047

Ja ukochałam ten:

DSC07034

Przemo jeszcze nie zdecydował, ale wie, że kubek dobrze w ręce leży.

DSC07027

Ręczna robota pierwsza klasa. Każdy kubek sygnowany przez „autora”:

   DSC07045   DSC07053

Jeszcze ostatnie na te cudeńka spojrzenie!

DSC07041

Miłej nocki :).

8 myśli nt. „the big unboxing

  1. Wspaniały pomysł z tymi kubkami, macie głowę do różnych niespodzianek.Pozdrawiam bardzo serdecznie.Czy taki kubek można u was kupić?

    • Można zakupić :). Zbieramy zamówienia na drugą partię. Te póki co są do użytku wewnętrznego, ale już niebawem, każdy mógł będzie pić z naszego kubaska :). Uściski dla Leona od Siudaków, ancymonków i Mamy Ani :).

  2. Przepiękne, a Przemek wygląda jak z zacnym kuflem do piwa.:)))
    Te ancymonki (fajne) wprost stworzone, żeby mieszkać w takim miejscu.:))) I reklamować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 51 = 59