O nas :)

Drogi Czytelniku,

Witamy! Dziękujemy za czas, jaki poświęcasz na czytanie naszego bloga.

Naszą historię poznać możecie na stronie internetowej www.bieszczady-smolnikoweklimaty.pl, lecz może tam jeszcze nie dotarliście, więc po krótce nas przedstawię. My to Siudaki, czyli Paulina i Przemek oraz nasz mały zwierzyniec: kot Mofro, sunia Alta, psiak Schnapps oraz kocice – Filonka i Czujka. Pewnego dnia postanowiliśmy spełnić swoje marzenia i kupić dom. Nie „byle” jaki jednak dom, a taki, którym sprawilibyśmy przyjemność i sobie i tym wszystkim, którzy zachcą zawitać w nasze progi.

O tym blogu musicie wiedzieć jedno… To nie my tworzymy zapisane tu historie. Jesteśmy tylko tłumaczami szeptu bieszczadzkich rzek, szumu drzew i podmuchów smolnikowego wiatru. Chyba wystarczy już „o nas” :). Dzięki Smolnikowym Opowieściom poznacie nas najlepiej.

Zapraszamy!

1387868_342102782603147_806049521_n

foto: K. Urbańska

                                                                Siudaki

2 myśli nt. „O nas :)

  1. Już nie możemy się doczekać!
    Już w sobotę będziemy u Was!
    Dziękujemy że ,,zmontowaliście,, nam tak piękna pogodę jak zapowiadają 🙂
    Do miłego zobaczenia

  2. Wy +zwierzyniec+Bieszczady to właśnie ten klimat do którego od ubiegłego roku tęsknimy.Już nadszedł ten czas ,by planować tegoroczne wyprawy rozkładamy mapę i wyruszam i tu – niezapomniany smak kanapek na drogę( z turystyczną) wymieszany z zapachem połonin to jest to do czego się wraca 🙂 Pozdrawiamy i już otwieramy kalendarz….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1