w podziękowaniu

Niech ten czas zwolni!!! Niech nie ucieka tak szybko!!! Rany, ależ ten sezon pędzi… Chyba szybciej niż którykolwiek z poprzednich. A może po prostu zawsze kiedy się rozkręcimy, mam takie wrażenie… Sama już nie wiem 😉 , ale boję się obracać za siebie, bo świadomość minionego już czasu napawa mnie lękiem przed tym jak prędko ucieknie nam druga połowa wakacji… 

Czytam sobie różne blogi, podglądam posty fajnych miejsc na FB i widzę, że sezon daje się we znaki niektórym. Półmetek wakacji… Aj… to intensywny okres dla pracujących w turystyce dusz. Zmęczenie o sobie przypomina, czasem wychodzi jakiś „kwasek” 😉 i „łubu du”: pyskóweczka na „fejsie” gotowa. Każdy medal ma dwie strony i każda strona ma swoje racje. Przy tym zostańmy 🙂 . „PEACE AND LOVE” EVERYBODY! 

Jednakże muszę również przyznać, że cieszy mnie spojrzenie wstecz. Wielką przeżyliśmy radość z tylu już rewelacyjnych ponownych spotkać z naszymi Gośćmi. Naładowały one nasze energetyczne akumulatory i upewniły nas w przekonaniu, że robimy to, co powinniśmy. Wiecie, to niezmiernie miłe uczucie kiedy obie strony czerpią z przebywania ze sobą. Nie tylko Goście regenerują u nas swoje „miejskie baterie”, ale obecność szczęśliwych i zadowolonych ludzi w naszym domu, to wielka nagroda i dla nas. Niektóre z wizyt sprawiają, że uśmiechamy się szerzej niż normalnie i tęsknimy na powrót i kolejne spotkanie za rok. Niby długo, a minie jak każdy inny – nim się spostrzeżemy 🙂 . 

Dlatego drodzy Goście Smolnikowych Klimatów chcę Wam dziś serdecznie podziękować za powroty, za pierwsze i miejmy nadzieję nie ostatnie u nas wizyty. Dzięki Wam sensu nabiera nasz pomysł na życie, a lekkie zmęczenie da się zapomnieć na widok Waszych uśmiechniętych i zadowolonych min. Tak trzymać!!!

Jedna myśl nt. „w podziękowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =