szuflandia

Bardzo rzadko – żeby nie napisać nigdy – zapraszamy Was do naszej części domu. Poza kuchennymi zakamarkami nie pokazujemy swojego zacisza domowego praktycznie w ogóle. Nie ze względu na to, że chcemy je ukryć, czy nie mamy ochoty się z Wami dzielić swoim domem, ale z innej bardzo banalnej przyczyny. U nas po prostu nic się nie dzieje, a właściwie nie działo do kilku tygodni wstecz…

Może nie uwierzycie, ale od naszej przeprowadzki do Smolnika* nie udało nam się jeszcze na dobre rozpakować. W sypialni mamy łóżko, a za szafki służą nam… pudła. Plastikowe „bin’y” z zawartością wszelkiej maści i treści. Tak, tak… te spakowane jeszcze w USA, które cierpliwie przeszukujemy od czasu do czasu, starając się odnaleźć potrzebne nam drobiazgi mniej i bardziej ważne. Z drugiej sypialni do zmian zaliczyć można zniknięcie łóżka 🙂 . Stało się tak na rzecz Bieszczady, a tym samym Znajomi i Rodzina stracili możliwość przebywania u nas w Sypialni Daremnej – tak ją nazywamy. 

Uświadomiliśmy sobie jednak, że zawsze znajdą się ważniejsze projekty po stronie „agro” niżeli po „naszej” stronie, a część gościnną domu pewnie ulepszać będziemy w nieskończoność. W związku z czym, w marcu postanowiliśmy, że teraz czas na nas. Czas ogarnąć ład jaki udało nam się wykreować w nieładzie pieleszy własnego domu. Trzeba się w końcu gdzieś rozpakować!!! Krok pierwszy: „szuflandia” 😉 . 

Po usunięciu starego bojlera zrobiła nam się „dziura” w korytarzu, którą nie inaczej, a jak na swojego rodzaju szafę pasowało zagospodarować.

DSC09686

DSC09692

Tak też się stało… Pewien stolarz, o którym kiedyś już pisałam (o pewnym kawałku drewna) znów wcielił naszą wizję w życie. Od wczoraj szuflady na „click” mieszczą w sobie część naszego bałaganu. I choć to jeszcze nie koniec zmian u nas, to chyba fajnie ta „szuflandia” wyszła i warto ją pokazać 🙂 .

DSC00573

DSC00583  DSC00579

DSC00574

DSC00581  DSC00576

DSC00577

*małe przypomnienie – jesteśmy tu od 15 marca, 2013r. 🙂

3 myśli nt. „szuflandia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

53 − 52 =