basenowy zawrót głowy

DSC00527

Upał i skwar. Żar się z nieba leje. Bieszczadzkie błoto stało się już tylko wspomnieniem, a leniwe mgły z nad połonin zastąpione zostały przez kłębiące się chmurki na niebie, nadające widokowi jeszcze piękniejszą głębię trzeciego wymiaru. Krajobrazy sięgają, tam gdzie wzrok już rady nie daje. Hen, hen… daleko 🙂 . W radiu „trąbią” o fali upałów, termometr w cieniu wskazywał dzisiaj 29°C ok. godziny 15:00, wiatraki wirują – ufff… „Bogu dzięki” za ten wymuszony ruch powietrza!

Na to wszystko mam jedno słowo, a właściwie dwa: LATO i… WAKACJE 🙂 , znów mamy wakacje!!!

No i co tu teraz zrobić z tak upalnie rozpoczętym dniem? Goście nasi różnie dzisiaj zorganizowali sobie czas. Jedni o świcie zjedli śniadanie i ruszyli na Caryńską, drudzy ubrali skóry i pognali jednośladem przez wijące się drogi bieszczadzkie przed siebie – patrzeć i cieszyć się tym, co ich otacza. Jeszcze inni wybrali się nad Solinę. A my?

My w przerwie między śniadaniem i obiadokolacją zaplanowaliśmy zorganizowanie małej niespodzianki dla naszych domowników. W sumie głównie z myślą o najmłodszych Gościach zabraliśmy się do działania, ale w każdym trochę z dziecka jest, więc…

DSC00501

***ach… ten uśmiech! Mój Ci on <3***

DSC00500

DSC00505  DSC00504

DSC00498

DSC00509

DSC00516

DSC00543

Pakujcie Mamy i Tatusiowie, stroje kąpielowe dla siebie i pociech, bo od dziś smolnikowe kąpielisko ochłodzi Wasze rozgrzane słońcem ciała 🙂 .

Dokładnie 2 lata temu podjęliśmy pierwszą próbę „instalacji” basenu w Smolnikowych Klimatach (basen! a i Babcie są najlepsze 🙂 ). I choć z wielkim sentymentem wspominamy Antosię i jej dzielną Babcię Reginę, to nasz nowy basen znacznie przyjemniejszy jest i dla oka i dla ciała 🙂 . Próbowaliśmy nawet reanimować ów mały, lecz okazało się, że myszki polubiły go zimą równie mocno, co dzieciaki latem. Stąd też nasz nowy nabytek. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc dziura wygryziona przez zimowych lokatorów zmotywowała nas do rozważenia nowej opcji 🙂 . Suma sumarum – nowy basen jest i cieszyć się nim mogą wszyscy do na przybywający Goście 🙂 .

DSC00545

PRZYPOMINAMY: spakować proszę kostiumy!!! Widzimy się w Smolnikowych Klimatach „na basenie” 😉 . 

3 myśli nt. „basenowy zawrót głowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 37 = 40