SmolnikoweKlimaty

Witaj w mojej galerii zdjęć

Menu »

Home

 • mroźna kraina

  13 photos

 • Smolnikowe Klimaty

  72 photos

  Nasz dom, spełnienie naszych marzeń. Zapraszamy! Przyjedźcie i pokochajcie go i Wy.

 • Siudaki

  18 photos

  Oto my, Siudaki. "Gospodyni" Paulina i "Gospodarz" Przemek. Czekamy na Was ze zniecierpliwieniem. Do zobaczenia w Smolnikowych Klimatach :)

 • Nasza Kuchnia

  28 photos

  Zapraszamy do naszego stołu! Z wielką przyjemnością na życzenie Gości serwujemy pełne śniadania oraz 3-daniowe obiadokolacje. Posiłki przygotowywane są ze świeżych, lokalnie zakupionych mięs, warzyw, ryb oraz wykonanych przez nas przetworów. Nasza kuchnia zadowoli za równo Gości jedzących mięso, jak i wegetarian.

 • Śniadania

  16 photos

  Śniadania serwujemy o 9:00. Stałym ich elementem jest wybór lokalnie wyrabianych wędlin, serów oraz warzywa. Oczywiście parzymy dla naszych Gości kawę i herbatę (zawsze czarną i drugą smakową). Podajemy je w towarzystwie - jak my je nazywamy - dania przewodniego, które zmienia się codziennie. Zapraszamy na amerykańskie "pancakes", jajeczniczki i omlety, twarogi, wegeteriańskie/wegańskie pasty i pasztety oraz wiele innych przysmaków.

 • Obiadokolacje

  12 photos

  Obiadokolacje podajemy o 18:00. Jest to 3-daniowy posiłek, czyli: zupa, danie główne i deser oraz domowy kompot. Nigdy nie powtarzamy obiadu dla naszych Gości - za równo pierwsze, jak i drugie danie oraz deser zmieniają się codziennie. Gotujemy na bazie świeżych, sezonowo dostępnych produktów oraz weków z własnej spiżarni (przeciery, koncentraty, kompoty). Równoważymy nasze menu między daniami mięsnymi (czerwone i drób), rybnymi oraz bezmięsnymi. Goszczą więc na naszym stole karkóweczka i żeberka, gulasz indyczy, ale i kotlety z kaszy, czy naleśniki z serem.

 • Desery

  23 photos

  Słodka klamra zamyka każdy z naszych wieczornych posiłków :). Różnorodność deserów jest duża... Są i truskawki w bitej śmietanie, i wspomnienia dzieciństwa - budynie, galaretki, kisiele, ale także crème brûlée, tarty i ciasta różnorakie. Mniammmmmmm :)!

 • Sypialnia Przytulna

  12 photos

  Jak sama nazwa wskazuje to pokój dla tych, co chcą być blisko :). Najmniejsza sypialnia w naszej ofercie, lecz za to z dużym podwójnym łóżkiem. Sprawdza się również świetnie jako opcja dla podróżujących solo lub dla rodziny z nastoletnimi dziećmi, które nie koniecznie chcą dzielić pokój z rodzicami.

 • Sypialnia Lawendowa

  15 photos

  Kojąca odcieniami fioletu dwuosobowa sypialnia z podwójnym łóżkiem. Przestronnejsza wersja dwuosobowego pokoju w naszym domu.

 • Sypialnia Bieszczada

  15 photos

  Ciepła izba, w której oryginalne bale stanowią główny element wystroju. Wykończona drewnianymi akcentami sypialnia oferuje wygodny nocleg dla dwojga.

 • Sypialnia Bielona

  16 photos

  Jeżeli jest Was więcej niż dwoje pokoik Bielony otwiera przed Wami swe drzwi. Urządzona kimatycznymi bielonymi meblami sypialnia na piętrze pomieści w swoim wnętrzu już całkiem pokaźną w rozmiarach grupę. Na dwóch podwójnych łóżkach wyśpą się wygodnie dwie, trzy i maksymalnie cztery osoby.

 • Sypialnia Południowa

  18 photos

  To nasz najobszerniejszy w rozmiarach pokój. Przyjmujemy w nim aż do sześciu osób! Jest to wygodna alternatywa dla rodziny podróżującej z małymi dziećmi oraz łóżeczkiem przenośnym.